Sexi Charlotte Springer by chcela na zadok! | Najväčší slovenský erotický portál - Afrodity.sk

Sexi Charlotte Springer by chcela na zadok!

A zas tu máme ďalší deň a s ním aj ďalšiu sexi kosť, tentokrát ale z Európy. Jej dokonalé krivky tela, riadne melóny, zvodný pohľad a krásne pery, položia zaručene každého chlapa na kolená. Veď bodaj by aj nie, keď pri pohľade na túto krásku by sa roztopili aj nanuky v mrazničke. Vychutnajte si naplno sexicu menom Charlotte Springer, ktorú vám dávame do pozornosti a trocha vám ju bližšie aj predstavíme.

Sexi Charlotte Springer

Táto sexica s veľkými a krásnymi prsiami je pôvodom z Británie. Narodila sa v meste Essex 6. apríla v roku 1989. Jej dokonalé a sexi telo meria 163 centimetrov a váži okolo 53 kilogramov. Má ideálne miery a o jej krásnych a sexi prsiach sa netreba ani viac rozpisovať, stačí jediný pohľad a každý chlap ostane hneď hotový. Brunetka Charlotte je krásna žena a miluje pozornosť mužov. Ktorý odvážny chlap by jej chcel naplácať na jej guľatý zadoček? Zlá otázka, áno, asi každý jeden, ale to sme trocha odbočili. Poďme sa ďalej venovať Charlotte. Charlotte rozhodne stojí za viac, ako len za jeden pohľad a pri stretnutí s ňou by ste mali veľký problém udržať očný kontakt, čo jej aj zároveň lichotí. Pravdou je, že táto sexi žena vyzerá trocha exotickejšie, ale jej rodičia pochádzajú priamo z Londýna. A práve v Londýne začala Charlotte, ako glamour modelka. Nafotila veľké množstvo sexi vkusných fotiek a má nespočetne veľa fanúšikov pánskeho pohlavia. V jednej ankete dokonca označili jej zadok za najkrajší v Británii. A to je tiež jeden z dôvodov, prečo nerobí Charlotte nejakú sekretárku, ale teší pánov svojimi pikantnými fotkami a videami.

Sexy čajočka v spodnom prádle

Nuž, dosť bolo ale rozprávania a písania, vychutnajte si túto glamour modelku na sexi vzrušujúcom videu a pokochajte sa aspoň pohľadom, na tejto sexi slečne z Británie. Pod videom nájdete aj linky, kde si môžete vychutnať túto krásku viac. Prajeme vám veľa erotickej zábavy so sexi glamour modelkou Charlotte Springer.

Nefunkcne video

Podobné porno videá

Pridané 19.09.2016
Pridané 30.09.2016
Pridané 14.11.2016
Pridané 03.02.2017