Nežná čertica #14322 | Najväčší slovenský erotický portál - Afrodity.sk

Nežná čertica #14322

Hľadám si kamošku na byt. Informácie cez telefón.
Trnava
a okolie

Zavolať

0919 083 355
Spomeň, že voláš z Afrodity.sk
Vek:: 
45
Výška:: 
170 cm
Váha:: 
62 kg
Prsia:: 
4 prirodzené
Jazyky:

O mne:

Ahoj som milá príjemná sympatická brunetka na súkromnom byte, ktorá miluje sex vie si ho užiť pekne naplno, som vášnivá jemná náruživá hravá ale aj dominantná podľa toho čo si budeš ty želať a rada ťa privítam u mňa na bytíku s občerstvením (káva, čaj, nealko,) môžeme sa spolu krásne zabaviť a užiť si pekný večer kľudne aj celú noc budeš určíte veľmi spokojný.vždy s veľkou chuťou na sex, teším sa na teba! Príď nebudeš ľutovať Každý deň som non-stop, stačí mi len zavolať!

Ponúkam - klasika, orál dá sa aj bez do konca, sex, 69, lízanie, lízanie guliek, lízanie bradaviek, bozkávanie, bozky, prstovanie, autoerotika, vibrátor show, piss, dámsky anál, pánsky anál, ľahké s/m,, beriem a povenujem sa aj párom žena a muž, , pľuvanie na teba, kopanie do guliek, šlapanie a chodenie po tele, foot-fetish, beriem aj 2. pánov naraz, ponukám hry (panička a psík, učiteľka, žiak, mamička, synček) ponižovanie, bičovanie, spoločná sprcha, zaučím aj panicov, viac informácií po telefóne, teším sa na vás drahí páni!

Hľadám si kamarátku ku mne na byt, info prosím cez telefón.

Ďalšie informácie:

Typ:: 
Ponuka iba privátu
Služby: 
klasika
orál
pánsky anál

Ďalšie afrodity:

Zatiaľ nebol vytvorený žiaden obsah.

Sú fotky alebo profil nereálny? Prosíme, ohláste nám to na info@afrodity.sk, pravdivosť profilov je pre nás aj našich návštevníkov veľmi dôležitá. Ďakujeme!