Sex s kamarátkou v hotelovej izbe | Najväčší slovenský erotický portál - Afrodity.sk

Sex s kamarátkou v hotelovej izbe

Po dlhej dobe som sa začal stretávať s kamarátkou Silviou ešte z detstva. Vždy sa mi páčila a ja jej tiež. Je to veľmi sympatická, milá, sexi žena, ktorú by chcel dostať nejeden chlap a to nie len kvôli sexu, ale aj za ženu života. Sex som s ňou mal raz v živote asi pred piatimi rokmi u nej doma. Vtedy mala ešte manžela s ktorým sa rozvádzala a má s ním dve deti. Ja mám manželku s ktorou si vôbec nerozumieme, ale žijeme spolu a tiež mám dieťa. Avšak náš spoločný sexuálny život je na bode mrazu už niekoľko rokov. Je to proste strašné, ja sex milujem, tak som ho začal praktizovať so Silviou. Opíšem vám moje erotické stretnutie so Sisou, ktoré skončilo poriadne divokým a vášnivým sexom na hotelovej izbe v našom meste. Keďže sme nemali kam ísť rozhodli sme sa to riešiť práve takto. Sexovali sme asi osem hodín v kuse, kto by to bol povedal, že to dáme. Túto noc sme si perfektne spoločne užili. Ale dosť bolo citových výlevov, čítajte erotický príbeh, ako sa to vlastne celé začalo a prebiehalo to.

Rande so Silviou

So Silviou sme boli priatelia na Facebooku a tam sme aj sem tam spolu písali. Písali sme si o hocičom a pod dlhšej dobe sme vedeli o sebe toho fakt dosť. Dosť sme písali aj o sexe, takže sme vedeli, kto má čo rád v posteli, aké sexuálne polohy a sexuálne praktiky. Jedného krásneho dňa, keď sme spolu tiež písali, sme si dohodli rande v centre nášho mesta. Stretli sme sa v meste asi o siedmej. Dali sme si prechádzku, sadli sme si do baru, rozprávali sa, zabávali, pili a užívali si krásny spoločný večer. Cítil som sa s touto ženou, ako v siedmom nebi. Silvia je veľmi milá spoločníčka a fakt som sa pri nej cítil perfektne. Ako tak utekal čas, začali sme sa bozkávať. Boli sme obidvaja veľmi vzrušení a chceli sme sa milovať, len nebolo kde. Silvia ma doslova prosila, aby som vybavil nejaký hotel, že ma chce, chce mať so mnou sex a milovať sa. To mi samozrejme nedalo. Zavolal som do najbližšieho hotela v meste, objednal som na noc izbu s manželskou posteľou a vybrali sa na hotel. Do hotela sme prišli asi o jedenástej večer. Prišli sme na recepciu, ubytovali sa a vybrali sa na izbu. Už vo výťahu sme sa vášnivo bozkávali, pomaličky sa rozopínali, boli sme strašne vzrušení a nadržaní na seba. Cítil som sa, ako v nejakej divokej scénke z porna, ako keby sme boli herci, len tento film pre dospelých sme si režírovali sami. Čítajte ďalej, ako prebiehalo naše sexuálne rande na hotelovej izbe.

Sex v izbe s kamarátkou

Sex na hotelovej izbe

Otvorili sme si hotelovú izbu a hneď sme išli na vec, na sex a milovanie. Bozkávali sme sa, vyzliekali a nevedeli sa dočkať jeden druhého. Vyzliekli sme sa a bol som milo prekvapený, akú má Silvia sexi postavu, nakoľko jé už mamou. Začala mi fajčiť môj nadržaný a tvrdý penis a popri tom sa mi hrala s vajciami. Jej orálny sex som jej oplatil lízaním jej kundičky a neskôr sme zaujali sexuálnu polohu 69. Keď sme boli dostatočne sexuálne vzrušení a Silvia krásne vlhká, tak som jemne do nej vnikol, začali pomaličky a romanticky súložiť. Od jemného sexu sme sa dostali k poriadne divokému sexu a to v rôznych sex polohách. Boli sme sme ako nejaký pornoherci v porne. Sexovali sme ozaj v rôznych polohách a všade na izbe. Na posteli, na stole, na podlahe a aj v sprche. Proste sme si poriadne užívali našu spoločnú erotickú noc plnú sexu. Ale to som už odskočil. Takže, riadne sme súložili, poriadne som prirážal až kým sa Silvia nespravila a neprežila fakt silný orgazmus. Keď som videl ako sa robí, aká je vzrušená, prišlo to aj na mňa. Začal som ju ešte tvrdšie sexovať a keď to prišlo, tak som jej plnú dávku semena nastriekal do jej mokrej kundičky. Nasledovala sexuálna dohra, bozkávali sme sa, túlili a oddychovali sme. Potom sme si dali spoločnú sprchu, pekne sa navzájom poumývali a ľahli si na posteľ v izbe. Ležali sme, maznali sa, oddychovali, rozprávali a zbierali sily na ďalšie sexuálne kolo. Keď sme mali dostatok síl a znova sa vzrušili, tak sme išli na druhé kolo. A takto sme sexovali asi do piatej hodiny rannej. Potom sme na chvíľu zaspali, zobudili sa na to, že nám klopala hotelová služba na izbu, lebo nám doniesla raňajky. Napapali sme sa a vybrali sa spoločne taxíkom domov. Takto sme sa ešte nejakú dobu stretávali a užívali si tie najlepšie sexuálne chvíle.

Herci: 

Nefunkcne video