Sex s kamarátkou po rozchode s priateľkou | Najväčší slovenský erotický portál - Afrodity.sk

Sex s kamarátkou po rozchode s priateľkou

Po rozpade vzťahu je určite nasledujúce obdobie pre každého muža ťažké. Avšak ostávať sám a plakať doma do vankúša je ešte viac deprimujúcejšie. V tomto období je mať dobré po ruke priateľku, ktorej sa môžete vyrozprávať ale aj...! V tomto období randiť a mať aj sex s novou ženou, nie až tak dobrým riešením. Ale, veď od čoho sú tu dlhoročné dobré kamarátky?

Sex s kamarátkou

Ak ste tesne po rozchode s partnerkou, tak odborníci radia, že nadväzovanie nových vzťahov v tomto tažšom období, nie je dobrým riešením. Či už randenie alebo mať sex s novou ženou tesne po rozchode, môže byť dosť náročné a nová žena nemusí vždy chápať čo sa odohráva vo vašom srdci. Ani v sexuálnej sfére by to nemuselo dopadnúť najlepšie. Prežiť takéto obdobie je dobré s dobrou kamarátkou a ženy samozrejme s dobrým kamarátom, tvrdí jedna odborníčka na vzťahy. Tiež hovorí o tom, že po rozvode alebo rozchode, by dotyčná osoba nemala mať sex s hocikým, nakoľko jej to môže ešte viac ublížiť. A preto je mať dobré po ruke nejakú dobrú kamarátku a ženy kamaráta. Nemusíte spolu randiť, absolvovať predtým romantické prechádzky, romantické večere a hneď si môžete spolu nezáväzne užiť sex. Je dobré mať takéhoto dobrého kamaráta, s ktorým sa dá užiť skvelé milovanie a pritom obidvaja dobre viete, že sa to nikam ďalej nevyvinie, hovorí odborníčka. Ak má muž sex s dobrou kamarátkou s ktorou sa dobre poznajú, nemusí sa obávať toho, čo bude nasledovať ďalej. V tomto ťažšom období je rozumnejšie ho prekonať s človekom s ktorým sa dobre poznáme a je nám blízky, ako nadväzovať nové vzťahy, zoznámenia a chodiť na rande, aj keď možno len za účelom sexu, tvrdí odborníčka.

Análny sex s kamarátkou

Nuž, treba povedať, že toto je rozhodne príjemnejší rozchod a prekonanie zlého obdobia, ktoré sa dá prekonať v spoločnosti a náručí vašej kamarátky. Asi pre každého jedného chlapa, ale aj ženu, by sa rozchod takýmto spôsobom prekonával podstatne ľahšie. Avšak realita býva aj iná a o to je to potom aj ťažšie. O vzťah sa treba starať, aby k rozchodu neprišlo a nemuseli ste prežívať horšie obdobie.

Herci: 

Nefunkcne video

Podobné porno videá