Lesbičky a penis, tak dokopy nejde! | Afrodity.sk - najväčší slovenský erotický portál

Lesbičky a penis, tak dokopy nejde!

Lesbičky a penis, tak dokopy nejde! | Afrodity.sk - najväčší slovenský erotický portál

Možno je to len veľmi ťažko uveriteľné, ale medzi nami nájdete aj lesbičky, ktoré ešte nikdy v živote nedržali penis vo svojich rukách. Veď niet sa vlastne ani čomu čudovať, po čom lesbičky najmenej túžia, je rozhodne penis. Lesbičky majú proste rady broskynky. Avšak niektoré z nich nabrali odvahu a prvýkrát v živote sa dotkli penisu. Išlo v podstate o srandu a taký malý experiment.

Lesbičky si chytili penis

Čo myslíte vy, ako to pre lesbičky dopadlo, keď tenkrát poprvé sa dotkli chlapovho penisu? Tieto ženy rozhodne v živote po penise netúžia, ale z recesie a srandy sa dali nahovoriť na takúto aktivitu, ktorú aj zdokumentovali na video, ktoré sa na internete hneď stalo veľkým hitom a malo množstvo videní. Čisté lesbičky sú len na ženy, teda to znamená, že majú aj sex len so ženami. Takže, nebolo pre nich až také ľahké sa dotknúť mužovho penisu a boli z toho aj nervózne, ako samé priznali vo videu. Veď niet sa čomu ani diviť, viete si vy predstaviť, že by ste sa mali v dospelosti prvýkrát chytiť genitálií opačného pohlavia a ešte k tomu pred kamerou? Ale treba rozhodne povedať a uznať, že lesbičky to zvládli na jednotku! V tomto experimente v podstate išlo o to, aby sa lesbičky prekonali a aby si aspoň raz v živote chytili mužský penis a prezradili, aké mali pritom pocity a aké to vlastne bolo. Tento nápad a projekt sa rozhodne vydaril a všetci si pri ňom užili aj kopec srandy.

Však pozrite sa sami v tomto videu, ako to vlastne vyzerá, keď sa lesbička prvýkrát v živote dotkne chlapovho penisu, aké majú pritom pocity a čo na penis vlastne hovoria. Sledujte toto zábavné a vtipné video!

Sex ponuky z videa: porno, lesbičky