SW CLUB RELAX | Najväčší slovenský erotický portál - Afrodity.sk

SW CLUB RELAX

Zavolať

Ponuka klubu

Vybavenie klubu

Jazyky

Súkromný klub pre tých, ktorí milujú relax, dobrú zábavu, sex tak trochu inak a to všetko v úplnej diskrétnosti.

!!! PYŽAMOVÁ PÁRTY !!!
31.01.2015(sobota)

Nie, nebojte sa, že chceme od Vás, aby ste prišli ku nám, prezliekli sa do pyžama a o 20°°hod zahlásime večierku. To v žiadnom prípade! Práve naopak, o 20°°hod sa to všetko iba začne. Relax, zábava, tanec a hlavne sex.
Ale ak budete mať chuť a pospomínať na študentské časy, tak sa môžete pustiť do vankúšovej vojny, pretože táto noc má byť bláznivá! Takže chytro do skríň a už teraz si pripravte to naj sexi pyžamko...

!!! AKCIA PRE SKOR NARODENÝCH A PRIESTOROVO VÝRAZNEJŠÍCH !!!
07.02.2015 (sobota)

Náš klub je otvorený pre každú vekovú ale aj váhovú kategóriu. No ľudia majú pocit, že do klubov chodia len mladí a štíhli ľudia. Je to omyl!!! Preto sme pripravili špeciálnu akciu, na ktorú môžu prísť tí skôr narodený, ale aj tí, čo nemajú miery manekýn.
Uvidíte, že nezáleží na veku a ani na váhe, lebo všetci prídete za určitým účelom. Zabaviť sa, zrelaxovať a užiť si úžasný sex!!! Ukážte ľuďom okolo seba, akí ste úžasní, že sa viete zabávať, že ste sexi a hlavne, že po Vašom boku máte osobu, ktorá Vás miluje takú/takého, aká/aký ste.
Preto neváhajte a už teraz si rezervujte u nás miesta, nakoľko kapacita klubu je obmedzená.
Vstupné: 15€/osoba, ubytovanie: už od 10€/osoba aj s raňajkami

!!!VALENTÍNSKA PÁRTY !!!
14.02.2015 (sobota)

Čo k tomu dodať? Len toľko, že sú u nás vítaní všetci zaľúbení, ktorí si chcú tento deň aj noc užiť na plno. Ak budete chcieť svoju polovičku s niečím prekvapiť, nie je problém. Zavoláte nám a my všetko zariadime. A keďže je to deň zaľúbených, podľa toho sa aj oblečte. Najkrajšie spodné prádlo bude odmenené!!!
Neváhajte ani chvíľu a už teraz si rezervujte u nás miesta, nakoľko kapacita klubu je obmedzená.
Vstupné: 15€/osoba, ubytovanie: už od 10€/osoba aj s raňajkami

!!! GANG BANG !!!
20.02.2015 (piatok)

GangBang je jedna z akcií, o ktorú je naozaj veľký záujem, preto tu bude pre Vás každý mesiac. Tejto akcie sa môže zúčastniť každý, kto dovŕšil 18r. a rešpektuje pravidlá GangBangu. Stačí urobiť veľmi málo, ale odmena bude sladká!!! O super atmosféru v bare sa postarajú dámy, ktoré budú mať na sebe erotické prádlo, môžu byť hore bez, alebo aj celkom nahé.
No a potom milí páni, to bude už len na Vás, aby ste dámam nakládli toľko, koľko si budú žiadať. A my sa postaráme, aby bol nie len apetit, ale aj výdrž.
Tak neváhajte a už teraz si rezervujte miesta, nakoľko kapacita klubu je obmedzená!!!

Vstupné: muži...25€, ženy a páry majú vstup zdarma( za predpokladu, že sa akcie zúčastnia, inak 15€/osoba)
Ubytovanie: už od 10€/osoba aj s raňajkami
D

#6775