Creative Tantra | Najväčší slovenský erotický portál - Afrodity.sk

Creative Tantra

Zavolať

Ponuka klubu

Vybavenie klubu

Jazyky

Zažite neopakovateľnú Tantra masáž
Zabudnite na svoje starosti a zažite magický relax pri Tantrickej masáži, ktorá rozprúdi Vašu energiu, inšpiruje Vašu fantáziu a poskytne Vám nezabudnuteľný erotikcý zážitok.
Máte radi úsmev, ženský šarm a eleganciu, príjemné vystupovanie? Chcete spoznať a porozprávať sa so zaujímavou osobnosťou? Potom je u nás to pravé miesto pre Váš relax. Nechajte sa hýčkať zmyselnými dotykmi a príjemnou masážou celého tela.
Zaručujeme Vám úplné súkromie a dostatok času pre príjemný rozhovor aj celú masáž, pričom diskrétnosť je úplná samozrejmosť.
Originálna Tantra je u nás obohatená osobným prístupom, luxusnými a dostatočne veľkými priestormi disponujúcimi vaňou s vírivkou a masážnymi tryskami, je možný i bonus, ktorý spríjemni Váš čas.
Tantra masáž v sebe spojuje jemné a nežné dotyky so zmyselným hladením v príjemnej atmosfére orientálnej hudby a vonných sviečok, ktoré Vás privedú k vzrušujúcemu a neopakovateľnému zážitku. Jedná sa o masáž, ktorá zahŕňa aj ručnú masáž LINGAMU- mužská intímná oblasť, pri ktorej dochádza spravidla aj k vyvrcholeniu.
Navštívte www.creativetantra.sk a vyberte si program, ktorý najviac vyhovuje vašim potrebám.

#6911

Pravé Tantra masáže