Creative Tantra | Afrodity.sk · Escort, Erotik, Sex, Amateur und porn

Creative Tantra

Zavolať

Ponuka klubu

Vybavenie klubu

Jazyky

Zažite neopakovateľnú Tantra masáž
Zabudnite na svoje starosti a zažite magický relax pri Tantrickej masáži, ktorá rozprúdi Vašu energiu, inšpiruje Vašu fantáziu a poskytne Vám nezabudnuteľný erotikcý zážitok.
Máte radi úsmev, ženský šarm a eleganciu, príjemné vystupovanie? Chcete spoznať a porozprávať sa so zaujímavou osobnosťou? Potom je u nás to pravé miesto pre Váš relax. Nechajte sa hýčkať zmyselnými dotykmi a príjemnou masážou celého tela.
Zaručujeme Vám úplné súkromie a dostatok času pre príjemný rozhovor aj celú masáž, pričom diskrétnosť je úplná samozrejmosť.
Originálna Tantra je u nás obohatená osobným prístupom, luxusnými a dostatočne veľkými priestormi disponujúcimi vaňou s vírivkou a masážnymi tryskami, je možný i bonus, ktorý spríjemni Váš čas.
Tantra masáž v sebe spojuje jemné a nežné dotyky so zmyselným hladením v príjemnej atmosfére orientálnej hudby a vonných sviečok, ktoré Vás privedú k vzrušujúcemu a neopakovateľnému zážitku. Jedná sa o masáž, ktorá zahŕňa aj ručnú masáž LINGAMU- mužská intímná oblasť, pri ktorej dochádza spravidla aj k vyvrcholeniu.
Navštívte www.creativetantra.sk a vyberte si program, ktorý najviac vyhovuje vašim potrebám.

#6911

Pravé Tantra masáže

Erleben Sie eine einmalige Tantra Massage!
Vergessen Sie ihre Sorgen und erleben Sie ein Relax mit Tantra Massage, die Ihre Energie regt, Ihre Fantasie inspiriert und Ihnen ein unvergessliches erotisches Erlebnis gewährt.
Tantra Massage kombiniert weiche und sanfte Berührungen mit einem sensualen Glättung in einem angenehmen Ambiente der orientalischen Musik und Duftkerzen. Die Atmosphäre bringt Sie zu einem sensationellen und einmaligen Erlebnis.
Lassen Sie sich hätscheln mit sensualen Berührungen und mit einer angenehmen Ganzkörpermassage.
Ich massiere nackt, garantiere Ihnen eine komplette Privatspähre und genug Zeit für einen angenehmen Dialog und für die ganze Massage, wobei Diskretion ist selbstverständlich. Die Massage umfaßt auch die Lingam Handmassage – männlichen Intimbereich, bei der es gewöhnlich zu einem Höhepunkt kommt.
Besuchen Sie
http:// www.creativetantra.com
und wählen Sie ein Program, das Ihren Bedürfnissen am besten passt.
Ich biete nur Massagen an, kein Sex!