Erotika za rychlý prachy s českou brunetkou | Afrodity.sk - najväčší slovenský erotický portál

Erotika za rychlý prachy s českou brunetkou

Vychutnaj si ďalšie české erotické reality video s krásnou brunetkou, ktorá roztiahne svoje krásne nohy za prachy a urobí to chlapovi v obchode a bez hanby.

Erotika s public agentom

A je tu ďalší diel od public agenta. Čaká na teba vzrušujúca česká erotika, kde uvidíš, ako príde verejný agent do obchodu v ktorom predáva krásna mladá česká brunetka, pod zámienkou, že chce kamarátke kúpiť nejaké šaty a plavky. Ochotná predavačka mu všetko ukáže a predvedie. Mazaný agent chce vidieť, ako by plavky vyzerali na postave naživo. Obetavá predavačka sa do nich oblečie, vyzerá v nich veľmi sexy, eroticky a chlap sa pri pohľade na ňu hneď vzruší.

Začne jej ponúkať rychlý prachy za to, keď na chvíľu zatvorí obchod a rozdajú si to spolu. Brunetka odmieta, najprv ju neobmäkčia ani prachy, ale nakoniec ju väčšia suma peňazí presvedčí a dá sa zlákať na sex za peniaze. Zavrie obchod a hneď idú na to, na super erotiku. Vyfajčí agentovi a rozdajú si to spolu pekne v sexe a to na verejnosti v obchode.

A čo dodať na záver? Už len asi to, že pozri si to sám na vlastné oči v tomto erotickom videu, ako to prebiehalo a ako to vlastne dopadlo. Video ti prináša porno produkcia Public Pickups a zdieľame ho zo stránky Xhamster.

Herci: 

Nefunkcne video