Erotika z Kuby - sexi Dayami Padron | Najväčší slovenský erotický portál - Afrodity.sk

Erotika z Kuby - sexi Dayami Padron

A máme tu vážení páni ďalšiu krásku a to priamo z Latinskej Ameriky. Je zvodná, je krásna a hlavne veľmi sexi. O latinskoamerických kráskach je už dávno známe, že ich sexepíl dostáva chlapov do vytrženia a pozoru. A rozhodne do pozoru vás dostane aj táto sexica menom Dayami Padron, ktorá by určite stálo za to! Alebo nie? Pohodlne sa usaďte milí páni a vychutnajte si jemnú erotiku, ktorú vám prinášame priamo z Kuby.

Sexi Dayami Padron

Táto mladá sexi modelka pochádza z Kuby, priamo z Havany a narodila sa 19. decembra v roku 1988. Radíme ju do kategórie silikónových a chirurgicky vylepšených krások, ale aj tak sa na túto samicu dobre pozerá. Kubánka Dayami Padron meria len 160 centimetrov, váži 49 kilogramov, jej miery sú 91-64-97 a prsia o veľkosti D. Jej netypický, ale za to krásny a pevný zadoček kyprejších tvarov, má množstvo mužských fanúšikov, ktorí ho veľmi obdivujú a najradšej by sa doňho zahryzli. Pri pohľade na sexi Dayami Padron, konkrétne na jej bujné poprsie, štíhly pás a väčšie pozadie, zistíte, že vám padla sánka dole. Čokoládová kráska Dayami Padron najčastejšie pridáva svoje sexi fotografie na rôzne sociálne siete, kde majú rozhodne veľký úspech. Dayami je v Amerike známa aj z telenoviel v ktorých účinkovala. Dnes žije Dayami Padron na Miami, kde rozhodne tiež nemá núdzu o záujem. Ako sa tejto samičke bude dariť ďalej ukáže čas. My jej prajeme veľa úspechov.

Kubánska modelka

A teraz to najlepšie, video so sexi ženskou Dayami Padron na vás už čaká, tak si ho aj patrične vychutnajte. Za povšimnutie určite stojí jej zadok, ktorý by určite stál aspoň za omak. Alebo nie? Necháme to na vás. Sledujte jej sexi video a dávajte si pozor na sánku!

Nefunkcne video

Podobné porno videá