Chlapi pozor! Ženy nás vedia rýchlo odhaliť | Najväčší slovenský erotický portál - Afrodity.sk

Chlapi pozor! Ženy nás vedia rýchlo odhaliť

To že ženy sú dobré pozorovateľky a vedia za pár minút odhaliť chlapa, či bude tým vhodným alebo nevhodným partnerom do vzťahu, možno niekto nevie. Ženy to proste vedia odhadnúť...

Čo si ženy všímajú na ich objekte, chlapovi? Je to samozrejme postava, celkový výzor, obliekanie, ako sa muž o seba stará, napríklad nechty, zuby, vôňu, či je sexy, ako vie komunikovať a byť aj zábavný. Ženy nemajú rady nudných chlapov, ktorí ich nevedia rozosmiať. Asi každej žene záleží na týchto vymenovaných vlastnostiach. Všímajú si ale aj iné vlastnosti, napríklad ako si muž sadne s jej priateľmi, či je úspešný a ambiciózny, skratka či je perspektívny.

Aby toto všetko ženy vypozorovali na mužovi, tak na to im milí páni stačí pár minút a majú o vás nejaký základný obraz. Potom sa ženy po tomto pozorovaní rozhodujú či spĺňate jej predstavy a uvažujú či sa budete spolu stretávať aj naďalej, či to má s vami význam, alebo či je to posledné stretnutie. Treba ale podotknúť, že ženy dosť často menia svoje názory a to aj v tejto oblasti.

Svoju rolu tu hrá aj ženský inštinkt, ktorý im napovie niečo o vás a aký pocit z vás má dotyčná slečna. Ženy sa vedia naozaj veľmi rýchlo rozhodnúť a sú rozhodnuté skôr čo s vami ďalej, ako si myslíte. Niektorí muži si myslia, že na rande sú páni oni, ale väčšinou je to práve na žene, či sa bude ďalej s vami zaoberať a stretávať. Randeniu zdar!

Herci: 

Nefunkcne video