MISTRESS EWA #31460 | Najväčší slovenský erotický portál - Afrodity.sk

MISTRESS EWA #31460

Som profesionálna domina...Milujem svet BDSM....
Bratislava

Zavolať

0918 883 626
Spomeň, že voláš z Afrodity.sk
Vek:: 
40
Výška:: 
168 cm
Váha:: 
54 kg
Prsia:: 
3 prirodzené
Jazyky:

O mne:

NEPOSKYTUJEM SEX, ORÁL ANI LÍZANIE!

No ak chceš spoznať a zažiť pravú DOMINANCIU... Pokračuj v čítaní... Som milovníčka kože, latexu a vysokých topánok... Príďi pokľaknúť... skúsiť niečo tajomné... nové.. skús nájsť odvahu a pridaj sa k milovníkom BDSM.

DOPORUČUJEM SA OBJEDNAŤ VOPRED... keď nezdvíham ozvem sa späť Tu ma môžeš sledovať https://onlyfans.com/madamewa https://www.loyalfans.com/mistressewa
Instagram :@mistress_ewa
Twitter: @goddess_Ewa1

Prijímam aj nových subíkov. Moja vášeň k BDSM každým dňom rastie... Ak chceš zažiť tajomné vzrušenie cez jemnú alebo silnejšie bolesť alebo chceš skúsiť iba prirodzene danú paničku.. čítaj ďalej... Priťahuje ťa zakázané.. tajomno? výborne... Som tvrdá no jemná zároveň.. Cukor Bič.. Potrestám - pochválim... Budeš mi slúžiť.. Som profesionálna domina... Beriem aj neskúsených. Aj masochistov.


SM PRAKTIKY... Uctievanie, zväzovanie, spanking, fetish, footfetish, Retifizmus / boot fetish, deep feet, pošliapanie, Tickling, Feminizácia, Strapon, Chastity belts, bondage, mumifikacia, mučenie bradaviek, facesitting(cez oblečenie! ), elektrika, pánsky anál, Fisting, denial, POT, PUT, Forced orgasm, Fornifilia, Wax play, Milking, piss. cbt klinik-ihly, cievkovanie a aj ine krvave praktiky, judicial caning-Hard, trampling, ballbusting, cigarety, Roleplay, Dogyplay, Ponyplay, Finančné otroctvo, Blackmail FEMDOM, a môj prikaz, zatvorenie do klietky v mučiarni. Riadenie sukromneho zivota... zavolaj určite sa dohodneme...
Po dohode možná lekcia ešte s jednou madam alebo subikom
Uprednostnim trvalý D/S vztah

V štúdiu som úplne SAMA.
Diskrétnosť je pre mňa priorita

Ďalšie informácie:

Vlasy:: 
blond
Oči:: 
modré
Postava:: 
štíhla
Orientácia:: 
heterosexuálna
Typ:: 
Ponuka iba privátu
Služby: 
BDSM
fetiš
koža
latex
pánsky anál
S/M
uniforma
Skúsenosti:: 
veľmi skúsená
Diskrétnosť:: 
som sama

Ďalšie afrodity:

Zatiaľ nebol vytvorený žiaden obsah.

Sú fotky alebo profil nereálny? Prosíme, ohláste nám to na info@afrodity.sk, pravdivosť profilov je pre nás aj našich návštevníkov veľmi dôležitá. Ďakujeme!