TANTRA SHAKTI #29778 | Najväčší slovenský erotický portál - Afrodity.sk

TANTRA SHAKTI #29778

Bratislava I.

Zavolať

0907 502 781
Spomeň, že voláš z Afrodity.sk
Vek:: 
30
Výška:: 
165 cm
Váha:: 
50 kg
Prsia:: 
2 prirodzené
Jazyky:

Služby:

O mne:

Ahoj, máš už dosť hluku a stresu každodenného života? Túžiš po odpočinku? Potom je najvyšší čas aby si vyskúšal našu tantrickú masáž. U nás nájdeš oázu ticha a pokoja, plnú zmyselnosti v ktorej sa budeš cítiť ako v raji, pri masáži sme vždy úplne nahé, možnosť dotýkať sa zavisí od masérky. Naše masáže nie sú iba o hladkaní, masáž je skutočnou masážou podľa tantrických postupov

Tantrické štúdio TANTRA Shakti je registrované medzinárodnou platformou TRUSTED bodywork, ktorá prezentuje certifikovaných odborníkov v oblasti odbornej práce s telom, tantrickej masáže, celostnej zmyslovej masáže a sexological bodywork.

Portál pomáha klientom na celom svete oddeliť tých poskytovateľov intímnej práce s telom, ktorí majú za sebou hlboký výcvik s rozsiahlym obsahom od tých, ktorý poskytujú erotické alebo tantrické masáže a pod. na základe víkendových seminárov alebo len krátkeho zaškolenia.

Ceny:

Tantra masáž klasik 60min - 50€
Tantra masáž intensiv 60min - 60€
Body touch, obsahuje masáž nahým telom, 60min - 70€

Secreet - masáž zameraná na panvové dno - oblasť okolo konečníka, 60min - 80€
Masáž Royal 120min - 120€

Celá naša ponuka je k dispozícii na
www.tantra-shakti.sk

Ďalšie informácie:

Typ:: 
Ponuka iba privátu
Služby: 
masáž
Skúsenosti:: 
veľmi skúsená

Ďalšie afrodity:

Zatiaľ nebol vytvorený žiaden obsah.

Sú fotky alebo profil nereálny? Prosíme, ohláste nám to na info@afrodity.sk, pravdivosť profilov je pre nás aj našich návštevníkov veľmi dôležitá. Ďakujeme!