Alesandra #23468 | Najväčší slovenský erotický portál - Afrodity.sk

Alesandra #23468

Senec
Modra

Zavolať

0907 272 547
Spomeň, že voláš z Afrodity.sk
Vek:: 
38
Výška:: 
162 cm
Váha:: 
60 kg
Prsia:: 
2 prirodzené
Jazyky:

O mne:

Teraz na NOVOM MIESTE: po novom ma nájdeš v tichej lokalite blízko Modry, kde je bezproblémové parkovanie! Informuj sa cez telefón, až za mnou pôjdeš.

Som nežná, milá, zmyselna maserka mám rada maznavý sex a všetko spojené s erotikou, zbožňujem hrat sa s muzskym telom.Môžeš si ma vybrať aj na celú noc alebo do zahraničia, ale musím ťa poznať. Nájdeš u mňa rozptýlenie, jemnú masáž a sex. Nie rýchlo, rýchlo – ale vždy to bude intímne a jedinečné, v tej chvíli budeš pre mňa jediný muž na svete. Teším sa na erotické zážitky s tebou.

Moje ceny sú nasledovné: € 35 je rýchlovka, € 45 polhodinka a € 70 stojí hodinka. Lízanie, prstovanie, fajočka bez kondómu v prípade, že si sympatický, čistý a pestovaný chlap, a aj ANÁLNY SEX je už v cene. A dohodnúť je so mnou možné takmer čokoľvek...

Nemám ani najmenší problém s análnym sexom, naopak - užívam si ho rovnako ako ten normálny. Ak si teda fanúšikom tejto praktiky, u mňa si fantasticky prídeš na svoje - a to bez akéhokoľvek príplatku!

K dispozícií budem spravidla cez pracovný týždeň, vždy približne do 23.hod. Cez víkend ma nezastihneš vždy, ale pokojne to skús. Nie som z Bratislavy, dochádzam sem iba za prácou a za zábavou. S parkovaním - v prípade, že za mnou prídeš autom - ti rada poradím cez telefon.

Ďalšie informácie:

Vlasy:: 
hnedé
Oči:: 
zelené
Postava:: 
priemerná
Orientácia:: 
heterosexuálna
Typ:: 
Ponuka iba privátu
Služby: 
69
anál
erotické prádlo
honenie
klasika
masáž
orál bez
orál
piss
prstovanie
sex medzi prsia
Skúsenosti:: 
skúsená
Diskrétnosť:: 
som sama
Milujem:: 
jemný sex
nežný sex
klasika
tvrdší sex
milovanie
predohru
dohra
pozorných mužov

Ďalšie afrodity:

Zatiaľ nebol vytvorený žiaden obsah.

Sú fotky alebo profil nereálny? Prosíme, ohláste nám to na info@afrodity.sk, pravdivosť profilov je pre nás aj našich návštevníkov veľmi dôležitá. Ďakujeme!