ANNA | Afrodity.sk · escort, erotic, sex, amateur and porn

ANNA

Tantrická masáž a relax.
Bratislava I.
staré mesto

Zavolať

0918 367 896
Spomeň, že voláš z Afrodity.sk
Vek:: 
32
Výška:: 
168 cm
Váha:: 
52 kg
Prsia:: 
2 natural
Jazyky:

O mne:

ŠPECIÁLNA PONUKA - nechajte sa rozmaznávať o 30min dlhšie a to ZADARMO. http://www.tantrickestudio.com/ponuka-tantrickych-programov Nová spirituálna obľúbená, prirodzená, jemná a nežná exotickú tantrická masérka ANNA exkluzívne v tíme Tantra Massage Club Bratislava. http://www.TANTRICKESTUDIO.com Neviete čo je pravá tantrická masáž? Viac vám ukáže naše nové tantra video, ktoré nájdete na našej stránke. Originálna tantra je len na jednom mieste a to v Tantra Massage Club. Túžite po niečom novom? Niečom zaujímavom, nežnom, erotickom? Našli ste to! Prvé centrum tantrických luxusných masáži v Bratislave Vám ponúka najnovšie novinky zo sveta Tantry! Nechajte sa maznať na Vami vybratom tantrickom programe s vašou Tantra lady! Zaručujeme profesionálny prístup, diskrétnosť, spokojnosť a all inclusive služby! Zverte svoje telo, myseľ a fantáziu do rúk našej tantry lady a vychutnávajte si nežné dotyky, uvoľňujúcu masáž, prechod pozitívnej erotickej energie, atmosféru, hudbu a celkový pocit blaha. Ak si želáte navštíviť naše tantra štúdio(privát) prosím je potrebné sa objednať min. 2hod dopredu, aby sme vedeli zabezpečiť pre Vás plný komfort a diskrétnosť.

Ďalšie informácie:

Vlasy:: 
blond
Oči:: 
blue
Postava:: 
slender
Typ:: 
Club
Služby: 
erotic massage
erotic lingerie
massage
nuru massage
sex not provided
showering
bathing
tantric massage
Skúsenosti:: 
very experienced
Diskrétnosť:: 
alone

Ďalšie afrodity:

Myslíte, viete, že fotky alebo profil je nereálny? Prosíme, ohláste nám to na info@afrodity.sk, pravdivosť profilov je pre nás aj našich návštevníkov veľmi dôležitá. Ďakujeme!

#7648

30min zadarmo
Tantra Massage Club Bratislava http://www.tantramassageclub.com providing luxury, discretion, intimacy, relaxation, pleasure massages on the highest level. If you are searching for a place that offers a tantric massage in Bratislava, and provides you with a sensual and enjoyable experience then your search ends here. Tantra Massage Club Bratislava is experienced in providing a full range of in-depth, intense and highly pleasurable tantric services for all our guests. Why not join us at our convenient, confidential and welcoming center in city center of old town where you can begin your journey with us. A Tantra service is an experience, you will never forget. All our tantra ladies are highly experienced in a wide range of different services. Choose from such pleasurable experiences as the four-hand, erotic, and aqua massages. We can even provide tantric services for couples. Dont miss our special offer to some selected tantric relaxation sessionswith 30min masssage for free!