Babylon Club #27262 | Afrodity.sk · escort, erotic, sex, amateur and porn

Babylon Club #27262

Najkrajšie dievčatá
Bratislava V.
Starohájska 3

Zavolať

0902 317 541
Spomeň, že voláš z Afrodity.sk
Vek:: 
18
Výška:: 
170 cm
Váha:: 
50 kg
Prsia:: 
3 natural
Jazyky:

O mne:

Najväčší a najluxusnejší erotický nočný klub na Slovensku. Prvotriedny a vycibrený charakter klubu, exkluzívne prostredie, čarovná atmosféra a výnimočne dievčatá to je to čo Night Club Babylon odlišuje od ostatných klubov.V klube vládne uvoľnená atmosféra, nespútaná no zároveň diskrétna zábava a príjemné erotické napätie.

Nezáleží na tom či si chcete ako sa hovorí vyhodiť z kopýtka ? , alebo zabudnúť na starosti života, uvoľniť sa , zrelaxovať, porozprávať sa či posedieť pri poháriku luxusného koňaku, nezáleží na tom či ste menšia či väčšia partia, alebo osamelý jednotlivec, pretože v Babylon Clube vás dievčatá vždy a za každých okolností vítajú s príjemným úsmevom a mýlim vystupovaním.Spokojnosť zákazníkov je pre personál Babylon Clubu na prvom mieste. Profesionálny personál za barom vám zabezpečí bohatý výber alkoholických aj nealkoholických nápojov, najluxusnejších koňakov a prémiových cigár z rôznych kútov sveta.Neváhajte nás navštíviť ktorýkoľvek deň od 20:00 do 06:00 hodiny rannej

Ďalšie informácie:

Postava:: 
slender
Orientácia:: 
heterosexual
Typ:: 
Club
Služby: 
69
autoerotic
kissing
erotic massage
erotic lingerie
jerking
classic sex
licking
masturbation
oral
showering
bathing
striptease
tanga
swedish triple
high heels
cum on body
Skúsenosti:: 
experienced
Milujem:: 
attentive man
Klub:: 

Ďalšie afrodity:

No content has been created yet.

Sú fotky alebo profil nereálny? Prosíme, ohláste nám to na info@afrodity.sk, pravdivosť profilov je pre nás aj našich návštevníkov veľmi dôležitá. Ďakujeme!