Eros Night Club | Afrodity.sk · escort, erotic, sex, amateur and porn

Eros Night Club

Zavolať

Ponuka klubu

Vybavenie klubu

Jazyky

Exkuluzívny pánsky klub Eros Night Club sa nachádza v centre mesta Poprad, v hoteli Gerlach na 7. poschodí. Neďaleko je železničná a autobusová stanica a len 14 km vzdialená panoráma Vysokých Tatier. Vzhľadom na svoju výbornú polohu, diskrétnosť a vlastného parkoviska je náš klub ideálnym miestom pre Váš relax, zábavu alebo len uvoľnenie sa od každodenného zhonu a stresu.

V prípade záujmu môžete využiť spoločnosť krásnych dievčat, ktoré sa s Vami rady zabavia, posedia a spríjemnia Vám večer. Novinkou je možnosť aj dennej služby spoločníčky, ktorú môžete využiť od 10.00 do 20.00 hod. Neváhajte a príďte preto stráviť Váš voľný čas, či už sám alebo s priateľmi, pri poháriku kvalitného alkoholu a dobrých vín v hodinách od 20.00 – 05.00 prípadne využite našu novú službu dennej spoločníčky!
Denne 6 - 8 dievčat k dispozícii

Nový začiatok, nové tváre, lepšia zábava. Príďte sa presvedčiť!
Tešíme sa na Vás!
Ak más záujem u nás pracovať ozvi sa !!!!
www.erosnightclub.sk
FOTKY DIEVČAT NA WEBE!!!!

#1132

Exclusive Men’s Club Eros is located near the center of Poprad, in a hotel Gerlach 7 floor. Nearby is the railway and bus stations and only 14 km distant panorama of the High Tatras. Due to its excellent location, discretion with lots of fun and self parking place will be your ideal place for your relaxation, entertainment from the daily rush.

If interested, you can use the company of beautiful girls who will have fun with you, sit and pleasant your evening. There is also option of daily services companions that you can use 10:00 to 20:00 hours. Feel free to come and therefore spend your free time, whether alone or with friends, a glass of good quality wines and alcohol, or use our new service daily companions!
6-9 girls working every day!!!

A new begining, new faces, better entertainment. Come and see for yourself!
You are welcome!
www.erosnightclub.sk