Sexy Natalia Barulich vás rozpáli! | Najväčší slovenský erotický portál - Afrodity.sk

Sexy Natalia Barulich vás rozpáli!

Sexy Natalia Barulich vás rozpáli! | Najväčší slovenský erotický portál - Afrodity.sk

A máme tu ďalšiu krásku pri ktorej chlapom sánky padajú, ak zbadajú túto sexy krásku. Jej krása dostane do kolien každého jedného chlapa, tak to proste je. Jedná sa o kubánsko-chorvátsku modelku Nataliu Barulich, ktorú len na sociálnych sieťach sleduje státisíce ľudí. Má nespočetné veľké množstvo fanúšikov, ktorí jej vyjadrujú prostredníctvom internetu veľký obdiv a uznanie.

Sexy Natalia Barulich

Sexy Natália sa mala stať baletkou, avšak jej cesty osudu ju zaviedli inam, teda konkrétne k modelingu, kde sa rozhodne aj hodí a cíti sa tam, ako ryba vo vode. Táto krásna a vysoká hnedovláska je exotického pôvodu a spojením jej rodičov má kubánsko-chorvátsky pôvod. Možno by ste neverili, ale táto kráska študovala 17 rokov balet, avšak baletnú kariéru zavesila na klinec, svoje šťastie skúša aj v herectve a popritom pózuje pre rôzne prestížne časopisy. Rozhodne treba ale aj napísať, že Natália si vie poriadne užívať života, o čom svedčia aj jej fotografie, ktorými pravidelne zásobuje sociálne siete, napríklad aj Instagram, kde má stále viac a viac fanúšikov. Veď kto by sa aj rád nepokochal sexy fotkami, ktoré tam táto kráska pravidelne pridáva, chlapi teda určite áno. Natália pravidelne na sebe tvrdo maká, ako aj ona sama o sebe hovorí a za jej dokonalú sexy postavu vďačí aj baletu, ktorému sa venovala väčšinu jej života. Nuž, my hovoríme, že rozhodne sa nemá táto kráska za čo hanbiť a tiež sa tešíme na jej nové sexy fotky a čakáme, kto ju prehovorí aj na nejaké pikantnejšie zábery. A určite nie sme sami, kto by si pozrel Nataliu viac odhalenú.

Tak ako páni? Dali by ste si povedať od tejto krásky? My vieme, že určite áno a aj preto vám dávame do pozornosti jej sexy video a pod videom nájdete rôzne odkazy a linky na jej sexy fotky. Pozor, aby ste sa nezamilovali!

Ďalšie odkazy a linky na sexy Natáliu: Instagram, Facebook, Twitter, Tumblr, Youtube